Renginiai

The Best of Queen – atliekama su break free

“Break Free” – tai geriausias “Queen” duoklės šou. Su Guiseppe Malinconico italų grupė turi aukščiausios klasės dainininką, kuris neabejotinai yra vienas iš absoliučiai geriausių Freddie Mercury atlikėjų.

Jų šou tikslas – kuo tiksliau atkurti įspūdingus britų supergrupės gyvus pasirodymus. Žinoma, negali trūkti derančių šou kostiumų, šluojančių Briano May’aus gitaros solo partijų ir Fredžio Merkurio ekstravagancijos.

Dėl to keturi “Break Free” muzikantai ne vienerius metus dirbo prie smulkiausių detalių. Rezultatas – įspūdingas aukščiausios kokybės gyvas pasirodymas, džiuginantis klausytojus visoje Europoje savo uždegančiu grojimo džiaugsmu.

Net praėjus daugiau nei 25 metams po tragiškos dainininko ir lyderio Fredžio Merkurio mirties, “Queen” puikios dainos išlieka nemirtingos, nes yra “Break Free”.

Vokietijoje vykstančio turo pavadinimu “The Best Of Queen” jie nežada per daug: į jų repertuarą įtrauktos geriausios “Queen” katalogo dainos, įskaitant radijo hitus “I want it all” ir “Radio Gaga”, operinę “Bohemijos rapsodiją”, dvasingas balades “Love of my life” ir “Who wants to live forever”, to paties pavadinimo dainą “I want to break free”, taip pat stadioninius hitus “We will rock you” ir “We are the champions”. Žinoma, šiame sąraše negali trūkti paskutinio Fredžio hito “The show must go on”.

Nuostabi galimybė pasinerti į įspūdingiausios roko istorijoje grupės pasaulį!