Renginiai

Juodoji mamba

“The Black Mamba” šiuo metu yra viena energingiausių, talentingiausių, įdomiausių ir aistringiausių gyvai grojančių portugalų grupių. Grupė susikūrė 2010 m. gegužę, kai Pedro Tatanka ir Miguelis Casaisas nusprendė susiburti ir keliauti po bliuzo, soulo ir fanko pasaulį bei pritaikyti jį savo gyvenamajai aplinkai.

Po dešimties metų ir trijų albumų – “The Black Mamba” (2012), “Dirty Little Brother” (2014) ir “The Mamba King” (2018) – “The Black Mamba” grojo didžiausiuose Portugalijos festivaliuose ir savo “nuodus” išvežė į Ispaniją, Braziliją, JAV ir Jungtinę Karalystę. “It Ain’t You”, “Wonder Why”, “Believe” ir “Still I Am Alive” – tai tik keletas žinomiausių jo hitų, kurie kaskart scenoje stebina publiką.

2021 m. jie priėmė naują iššūkį – su daina “Love is on my side” atstovavo Portugalijai 2021 m. “Eurovizijos” dainų konkurse.

Galiausiai milijonai žmonių turėjo galimybę susipažinti su šia nuostabia grupe, kurios pasirodymas scenoje sužavėjo ne tik konkurso žiuri, bet ir žiūrovus visame pasaulyje.