Naujienos

STADTRADELN dviračių kampanija vėl sėkmingai užbaigta

Rheine. Rheine Švytintys atsakingų organizatorių iš miesto veidai rodo, kad šių metų “CITY CYCLING” kampanija ir vėl buvo sėkminga. Po saulėtos akcijos pradžios gegužės 29 d. Europawiese per miesto parke surengtą kepsninę, 3524 aktyvūs dviratininkai iš 210 komandų kartu nuvažiavo svajonių rezultatą – 703 171 kilometrą, taip aplenkdami Bocholto dviratininkus, kurie taip pat pasiekė geriausią rezultatą – 691 931 kilometrą.

Rheine Rheine Miesto meras Dr. Peteris Lüttmannas pasidžiaugė dviračių entuziastų atsidavimu : “Puikus rezultatas – daugiau nei 3 500 aktyvių žmonių – rodo, kad tai yra dviračių miestas ir kad visais lygmenimis dirbame, kad sukurtume geras pagrindines sąlygas, patogius ir saugius dviračių takus bei tankų turistinį dviračių tinklą, kuris leidžia dviračiu įveikti kuo daugiau maršrutų mūsų mieste.”

Miesto judumo ir transporto planavimo departamento produktų vadovas Thomas Rolingas pritaria mero teiginiui ir priduria, kad šių metų kampanijoje ypač daug dėmesio skirta kasdienėms kelionėms dviračiu. “CITY CYCLING” gali padėti mums planuoti transportą ir suteikti vertingos pagalbos. Rheine Daugiau nei 55 000 kelionių aiškiai parodo, kokius maršrutus dviratininkai renkasi arba kur dviračių takų tinkle yra spragų.”

Už aktyvią dviratininkų paramą CITY CYCLING kampanijai visi aktyvūs dalyviai dabar dalyvaus loterijoje, kurioje bus galima laimėti vertingų prizų. Mobilumo vadovas Michaelas Woltersas sako: “Šiemet kampaniją pradėjome nuo europinio požiūrio ir nugalėtojus apdovanosime per Europos judumo savaitę rugsėjo mėnesį, 2024 m. rugsėjo 16 d., pirmadienį, nedidelės ceremonijos metu.”