Naujienos

Rheine kaip mūsų draugų iš Trakai

Trakai. Draugiški susitikimai, įkvepianti festivalio programa ir konstruktyvios diskusijos dėl bendrų projektų atnaujinimo ir tęsimo: RheineTrakai Iš festivalio “Vasara 2024” miesto delegacija grįžo su daugybe teigiamų įspūdžių. Mero pavaduotojas Fabianas Lenzas, lydimas miesto partnerystės asociacijos valdybos narių Irjos Erben ir Rainerio Ortelio, penktadienį per pietus po sudėtingos kelionės su priverstine nakvyne Frankfurte, po 20 valandų trukusios kelionės pasiekė Lietuvos dvynių miestą.

Rheine Be delegacijos iš , Lietuvos partneriai buvo pakvietę delegacijas iš dar vienuolikos susigiminiavusių miestų iš Lenkijos, Ukrainos, Gruzijos ir dar vieno Vokietijos susigiminiavusio miesto.

TrakaiŠventinės programos metu buvo surengtas didelis paradas per , kurį vedė daugybė šokių, muzikos ir folkloro kolektyvų ir kuriame dalyvavo miestų-dvynių delegacijos. Rheine Rheine Trakai Prie delegacijos iš Varšuvos prisijungė Stefan Ross ir jo draugas Lucas M. iš Varšuvos, kurie į šventę atvyko privačiai. Daugybė turgaus prekystalių, koncertų, šokių grupių ir chorų tūkstančiams svečių pasiūlė įkvepiančią trijų dienų programą su superlatyvais. Trakai Svarbiausias trijų dienų šventės akcentas buvo naktinis lazerių šou virš pilies, kurį stebėjo daugybė tūkstančių svečių ir kuris buvo sutiktas ilgai trunkančiais plojimais.

Rheine Trakai Delegacija iš taip pat pasinaudojo vizitu, kad surengtų tikslingas derybas apie galimybes tęsti ir intensyvinti bendrus projektus. Abi pusės labai domisi jaunimo mainų sritimis ir projektų įgyvendinimu meno ir kultūros srityje. Rheine Pokalbis su Trakuose esančios meno mokyklos vadovybe (žr. nuotrauką!) išryškino didelį susidomėjimą mainais su , ypač nuolatiniais Vokietijos ir Lietuvos muzikantų ir įvairių vizualiųjų menų sričių menininkų mainais. Rheine Rheine Šiuos pasiūlymus ir susitarimus nsers aptars su vietos veikėjais ir yra įsitikinę, kad artimiausiu metu bus įgyvendinti nauji projektai. Trakai “Tikrai gyvename draugiška partneryste su . Nekantraujame inicijuoti naujus projektus, paremtus daugybe idėjų ir pasiūlymų, kuriuos parsivežėme namo”, – labai teigiamai apibendrindamas kelionę sakė mero pavaduotojas Fabianas Lenzas.