Naujienos

CITY CYCLING 2024 Rheine prasideda 2024 m. gegužės 09 d.

Miesto meras Dr. Peteris Lüttmannas kviečia miesto gyventojus minti pedalus, kad būtų skatinamas dviračių sportas ir saugomas klimatas, dalyvaujant konkurse “CITY CYCLING

RheineŠiais metais Rheine miestas vėl dalyvauja konkurse, kurio metu per 21 dieną reikia nuvažiuoti kuo daugiau kasdienių kelionių dviračiu klimatui nekenksmingu būdu. Miesto meras Dr. Peteris Lüttmannas oficialiai pradės kampaniją, kuri vyks Rheine nuo 2024 m. gegužės 9 d. iki gegužės 29 d., miesto parko šventėje 13.00 val.

Meras įsitikinęs, kad Rheine miesto dviračių entuziastai 2024 m. vėl su džiaugsmu ir entuziazmu dalyvaus “CITY CYCLING”. “Juk mūsų miesto dviratininkai jau tris kartus šalyje užėmė 1-ąją vietą kaip aktyviausiai dviračiais važinėjanti savivaldybė! Pernai jie kartu dviračiais nuvažiavo rekordinius 892 000 kilometrų!”

Visoje šalyje vykstančios kampanijos, kurioje pernai užfiksuota daugiau nei milijonas dalyvių, fonas – klimato apsaugai svarbus perėjimas prie judumo. Meras Dr. Peteris Lüttmannas aiškina: “Kiekvienas, kuris kasdieniam judėjimui renkasi dviratį, ne tik stiprina savo sveikatą, bet ir prisideda prie gyvenimo kokybės gerinimo Rheine.”

Mobilumo ir transporto planavimo skyriaus darbuotojai Thomas Rolingas ir Michaelis Woltersas taip pat siekia tikslo paspartinti perėjimą prie darnaus transporto. Transporto ekspertai įžvelgia ir dar vieną kampanijos “MIESTO Važiavimas dviračiais” naudą. Thomas Rolingas sako: “Kiekvienas, kuris naudojasi “CITY CYCLING” programėle, automatiškai padeda sukurti dažniausiai naudojamų dviračių takų žemėlapį Rheine. Duomenys, kurie, žinoma, yra nuasmeninti, padeda mums planuoti dviračių maršrutus Rheine”.

Michaelis Woltersas priduria: “Todėl šiais metais “CITY CYCLING” norime sutelkti dėmesį į “kasdienių maršrutų” temą. Mes norėtume, kad Rheine gyventojai 20 kartų važiuotų dviračiais trumpoms kelionėms ir paliktų automobilius namie, o ne “nuvažiuotų” 100 kilometrų vieną kartą savaitgalį”.

Registruotis į “CITY CYCLING” galima adresu www.stadtradeln.de. Iki šiol jau užsiregistravo 1 345 žmonės, kurie susibūrė į 182 komandas.