Naujienos

POTVYNIŲ SITUACIJA ŠTEINFURTO APSKRITYJE: NAUJAUSIA INFORMACIJA IR GYVENTOJŲ PERSPĖJIMAS

Dėl pastarosiomis dienomis iškritusių ekstremalių kritulių kelios Šteinfurto rajono upės ir vandens sulaikymo sistemos buvo pilnos, o kai kuriais atvejais net perpildytos.

Šiuo metu karštieji taškai yra Rheine, Emsdetten, Greven ir Lotte. Nuo Kalėdų išvakarių su potvyniais kovoja ugniagesių gelbėtojų, policijos, gelbėjimo tarnybų, vyriausybės ir įvairių pagalbos organizacijų, tokių kaip THW ir DLRG, avarinės tarnybos.

Atsižvelgdamos į dabartinę padėtį, Šteinfurto apygardos gelbėjimo tarnybos ragina žmones

  • bet kokia kaina vengti nukentėjusių vietovių ir kiek įmanoma jas apvažiuoti,
  • “neeksploatuoti” užlietų kelių ir takų.
  • jokiomis aplinkybėmis neiti ir nevaikščioti į vandenį ar kitas užlietas teritorijas. Čia gresia didelis pavojus gyvybei!
  • Nebūkite rūsiuose ar požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse, kai yra potvynio pavojus,
  • Vykdykite vietos avarinių tarnybų nurodymus.

Dabartinę orų situaciją rasite vietos žiniasklaidoje. Daugiau informacijos ir nurodymų taip pat rasite NINA perspėjimo programėlėje.

[Tekstas: Spaudos tarnyba Kreis Steinfurt].

DABARTINĖ PADĖTIS Rheine:

14:23 – Falkenhofo muziejus uždarytas iki atskiro pranešimo; Thiemauer ir Tiefe Straße gatvės uždarytos.

14.23 – Mühlenstraße iš dalies užlieta. TBR ir THW jau įrengė dideles aikšteles. Šiuo metu pridedamos dar vienos didelės aikštelės, nes vanduo šiuo metu kyla.

Per artimiausias 36 valandas prognozuojama daugiau lietaus. Upės lygis ir toliau atitinkamai kils. Ugniagesiai Rheine, miesto, techninės tarnybos ir THW stebi situaciją ir deda visas pastangas, kad apsaugotų miesto centrą nuo tolesnio potvynio.

Dėl Emso potvynio jau uždaryti kai kurie keliai ir užmiesčio keliai aplink Rheine. Todėl miestas ragina visus gyventojus paisyti draudimų. Kadangi dėl vandens takeliai ir keliai neatpažįstami, šioje teritorijoje padidėja nelaimingų atsitikimų rizika! Taip pat reikėtų vengti miškų, nes dėl permirkusios žemės ir prognozuojamo vėjo medžiai nebėra stabilūs ir gali nuvirsti.

Jei ištiko nelaimė, vis dar galite skambinti numeriu 112!