Naujienos

Emsgalerijoje vėl prasidėjo norų medžio akcija

Rheine. Šventinis laikotarpis yra apmąstymų metas. Tinklas “Kur eiti? Namuose Rheine” vėl suvienijo jėgas su Emsgalerie, kad pradėtų norų medžio akciją, skirtą žmonėms, kuriems reikia pagalbos.

Nuo gruodžio 1 d. pageidavimų medį galite rasti “Kur į? At home in Rheine”. Žmonės, kuriems reikia pagalbos, perdavė tinklui savo pageidavimus, kurie vėliau buvo pakabinti ant pageidavimų medžio Emsgalerijoje. Emsgalerijos lankytojai turi galimybę išpildyti šiuos norus ir iki gruodžio 22 d. įteikti dovaną Emsgalerijos centro vadovybei.

Praėjusiais metais ši akcija buvo visiškai sėkminga. Buvo išpildyta daugiau kaip 100 norų. Gavėjus pribloškė su meile supakuotos dovanos ir jausmas, kad kažkas apie juos pagalvojo.

Taip pat buvo surengta akcija “Kur eiti? At home in Rheine” tinklą sudaro daug įvairių organizacijų, pavyzdžiui, Aktion Selbsthilfe e.V., Treff 100, stoties misija Rheine, sriubos virtuvė Rheine, Caritas skubios pagalbos būstui tarnyba, gyvenamoji grupė jaunimui ir Kremer-Haus benamių įstaiga.