Naujienos

Savivaldybė Borne ieško kibernetinių agentų!

Kibernetiniai nusikaltimai yra vis didesnė problema, tai pastebime ir savivaldybėje Borne. Todėl savivaldybė Borne dalyvauja programoje “Hackshield”. Kartu su policija raginame kuo daugiau 8-12 metų amžiaus vaikų žaisti žaidimą “Hackshield”. Žaisdami šį žaidimą vaikai gali tapti kibernetiniais agentais, galinčiais atpažinti ir užkirsti kelią internete tykantiems pavojams. Taip jie mokosi apsaugoti save ir savo aplinką nuo kibernetinių nusikaltėlių.

Hackshield – tai internetinis žaidimas, įgalinantis 8-12 metų vaikus kovoti su kibernetiniais nusikaltimais. Šis įdomus žaidimas moko vaikus tapti jaunesniaisiais kibernetiniais agentais, galinčiais apsaugoti save ir savo aplinką nuo internetinio pavojaus. Taip jie ne tik patys ko nors išmoksta, bet ir vėliau gali patarti kitiems. Žaisdami žaidimą vaikai sužino apie įvairias temas, atsakinėja į klausimus ir pelno “skydus”, kurie įrodo, kad jie žino, ką daryti ir ko nedaryti internete.

Tapti jaunesniuoju kibernetiniu agentu

Vaikai, žaidžiantys žaidimą Borne savivaldybėje, turi galimybę laimėti smagių prizų ir tapti geriausiu jaunesniuoju kibernetiniu agentu. Būdami jaunesniaisiais kibernetiniais agentais, vaikai taip pat turi galimybę būti apdovanoti 2024 m. pavasarį.

Dalyvaukite

Borne savivaldybės vaikai, norintys padėti policijai ir savivaldybei kovoti su kibernetiniais nusikaltimais, gali registruotis adresu www.joinhackshield.nl ir pasirinkti savivaldybę Borne. Žaidimą galima žaisti internetu interneto svetainėje arba naudojantis mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirta programėle.