Naujienos

Mokiniai renka aukas mokyklos kiemo pertvarkymui

Kristoforo mokyklos remiamas bėgimas

Rheine.cpr. Jau daugelį metų Christophorus mokykla, Caritas specialioji mokykla, kurioje daugiausia dėmesio skiriama protiniam vystymuisi, rengia rėmėjų bėgimą miesto parke. Beveik 180 mokinių šaltu, bet sausu oru išsiruošė bėgti ar važiuoti vežimėliais daug ratų dėl gero tikslo. Kai kurie tėvai atvyko kaip žiūrovai ir uoliai palaikė vaikus ir jaunuolius. Ačiū visiems dalyvavusiems, ši diena buvo puiki patirtis mūsų mokyklos bendruomenei.

Šiais metais mokinių taryba pagalvojo apie įplaukas ir iš anksto paprašė visų mokinių. Galiausiai dauguma balsavo už paramą mokyklos kiemo dizainui.

Jie jau iš anksto paskelbė ir surinko daug pinigų. Apskritai Kristoforo mokykla labai džiaugiasi iš viso paaukota 1609 eurų suma.

“Esame sužavėti džiaugsmu ir energija, su kuria dalyvauja mūsų mokiniai. Didelis ačiū ir mūsų rėmėjams. Dėl jų paramos galime įgyvendinti kai kuriuos norus”, – apibendrino Barbara Kammer (direktorė) ir Sarah Reckenfelderbäumer (direktorės pavaduotoja).