Naujienos

Gyvūnams draugiški restoranai ir kavinės Trakų krašte

Keliaudami pasiimkite ir savo augintinį kartu!

Visa susirinkusi gausi šeima yra neatsiejama šilčiausių ir jaukiausių švenčių dalis. Šį laikotarpį ypatingai daug norime būti su savo artimaisiais ir neabejojame, kuomet planuojate išvyką, norite pasiimti kartu ir augintinius. Trakiškiai priims jus su plačiomis šypsenomis ir jei tik bus galimybė, nepraleis progos susipažinti su jūsų keturkoju draugu. Tam, kad jums keliauti būtų patogiau, Trakų turizmo informacijos centras paruošė jums atmintinę, kurioje rasite visas kavines ir restoranus, draugiškus gyvūnams.

Restoranas „Argo“
Čia jūsų lauks prabangi, maloni aplinka su elegantišku vaizdu į ežerą, gruziniškas maistas ir žinoma, šiltas jūsų ir jūsų augintinio priėmimas.

„Argo“ restoraną rasite: Vytauto g. 89
Apsižvalgykite: bit.ly/3oNpsv7

Kavinė „Green Street Cafe“
Moderni, jauki ir neįprastai save pateikiama kavinė laukia jūsų su šviežiais, daug daržovių turinčiais patiekalais, o augintiniai bus sutikti su meile ir jei ten lankotės ne pirmą kartą, be abejonės, prisimindami jus, pasitiks tarsi šeimos narius.

„Green Street Cafe“ kavinę rasite: Gardino g. 1, Paluknys
Apsižvalgykite: bit.ly/3cKtwFM

Restoranas „Kiubėtė“
Tikra karaimiška aplinka ir tradicijomis trykštanti „Kiubėtė“ myli savo kultūrą, klientus ir augintinius. Kartą „Kiubėtės“ savininkė prasitarė, kad visiems augintiniams yra atviros durys, bet dar niekas nesugalvojo atvykti su kate. Gal tai būsite jūs?

„Kiubėtė“ restoraną rasite: Trakų g. 2d
Apsižvalgykite: bit.ly/32naNhy

Restoranas „Kybynlar“
Karaimų tautinis restoranas svetingai priims visus jūsų šeimos narius, pasiūlydami išskirtinį meniu, kuris nepaliks abejingo nei vieno. Tik nepamirškite pasiimti kartu ir savo mylimo keturkojo!

„Kybynlar“ restoraną rasite: Karaimų g. 29
Apsižvalgykite: bit.ly/30UM4R1

Kavinė „Le Vivier Trakai“
Gardaus skonio patiekalai, elegantiška aplinka ir keletas žingsnių iki Trakų Salos pilies – tą neabejotinai gausite mažoje, bet itin jaukioje kavinėje, kuri mielai atvers duris ir jūsų augintiniams.

„Le Vivier Trakai“ kavinę rasite: Karaimų g. 66A
Apsižvalgykite: bit.ly/3yj2yPw

Restoranas „Margis“
Europos šalių virtuve, kartu su augintiniu, galite mėgautis lietuviškame pušyne. Čia ragaukite tik sveikus, natūralius patiekalus, pagardintus pačio restorano išaugintais žalumynais bei prieskoniais.

Restoraną „Margis“ rasite: Ežero g. 39, Penkininkų k., Trakų raj.
Apsižvalgykite: bit.ly/3Kbyk6B

Kavinė „Markizas“
Europietiškos virtuvės atstovai kviečia jus praleisti maloniai laiką su draugų ar šeimos kompanija gėrintis vaizdu tiesiai į Galvės ežerą.

Kavinė šaltuoju sezono metu į vidų įleidžia tik su mažais šunimis, vasaros metu – visų dydžių atstovus, būnant terasoje.

„Markizas“ kavinę rasite: Karaimų g. 25A
Apsižvalgykite: bit.ly/3DJrT6k

Restoranas „Pilialaukis“
Lietuviška aplinka, gardus maistas bei itin malonus aptarnavimas pavergs kiekvieno širdį. Jūsų augintinio – taip pat, nes „Pilialaukis“ ypatingai myli gyvūnus!

„Pilialaukis“ restoraną rasite: Galvės g. 120
Apsižvalgykite: https://www.facebook.com/pilialaukis/?locale=lt_LT

Kavinė „Senoji Kibininė“
Kavinė kviečia jus skanauti lietuviškais, su meile paruoštais patiekalais, praleidžiant laiką jaukiai ir komfortiškai su tais, su kuriais visada gera būti kartu. O jūsų augintinis tikrai vienas jų.

Karališkoje Kibininėje (magistralėje), priimama visus šunis, bet tik vienoje zonoje, tai yra staliukai priešais barą.

Senoji kibininė Pica (Karaimų g. 63), priimama su mažais šuniukais iki 5 kg.

Senoji kibininė (Karaimų g. 65), priimama irgi tik tam tikroje zonoje, pirmame aukšte, vidutinio dydžio šunis iki 20 – 30 kg.

„Senoji Kibininė“ restoraną rasite: Karaimų g.65
Apsižvalgykite: bit.ly/3p1U2A3

Restoranas „Tony Resort“
Pušų apsuptyje įsikūręs restoranas užburs savo natūralia, intymia aplinka bei pasiūlys geriausios kokybės maistą. O norintiems išskirtinumo, kartu su šalia gamta besimėgaujančiu keturkoju draugu, galėsite susižvejoti upėtakį, kurį patys „Tony Resort“ šefai paruoš pagal jūsų pageidavimus.

„Tony Resort“ restoraną rasite: Anupriškių k. 2
Apsižvalgykite: bit.ly/3cOI2wq

Restoranas „Trakų dvarelis“
Didingos istorijos Trakuose, nuostabios gamtos apsuptyje Totoriškių ežero pakrantėje, Trakų pilies pašonėje įsikūręs restoranas „Trakų dvarelis“ maloniai sutiks ir kokybiškai aptarnaus visus atvykusius svečius.

„Trakų dvarelis“ restoraną rasite: Karaimų g. 54A
Apsižvalgykite: bit.ly/3m0vt62

SVARBU: Sąrašas gali kisti.

October2023

SUMOTUWETHFRSA
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
https://www.booking.com/general.html?tmpl=searchbox&calendar=1&width=280&lang=lt&ss=trakai&bgcolor=04367f&textcolor=ffffff

ATGAL