Naujienos

MINĖTI IR PRISIMINTI – IN MEMORIAM 2023/2024 M.

Gemeinsam präsentieren die Mitglieder des Arbeitskreises Gedenken und Erinnern den ganz neu herausgebrachten Flyer, in dem die aktuellen Veranstaltung für Herbst/ Winter 2023/2024 vorgestellt werden.

RheineJau daugelį metų svetainėje Rheine vyksta renginiai, skirti nacionalsocialistinei tironijai ir jos aukoms atminti. Įvairios iniciatyvos, organizacijos ir pavieniai asmenys, susibūrę į darbo grupę “Atmintis ir atmintis”, kurią prižiūri miesto spaudos tarnyba Rheine, šiam rudeniui ir žiemai vėl parengė daugybę labai skirtingų renginių, kuriais siekiama padėti užtikrinti, kad nacionalsocialistinės praeities nusikaltimai ir jų aukos nebūtų pamiršti.

Visi šie renginiai kartu reklamuojami skrajutėje. Norėdami pristatyti lankstinuką ir atskirus renginius, visi dalyviai dabar susitiko ir pristatė savo projektus. Meras Dr. Lüttmannas padėkojo veikėjams už jų atsidavimą ir leido suprasti, kad Rheine labai intensyviai puoselėjama atminimo kultūra ir kad tokio dydžio mieste tai negali būti laikoma savaime suprantamu dalyku. Renginiai yra nemokami, į juos maloniai kviečiami visi norintys. Daugiau informacijos galima rasti adresu www.Rheine.de .