Naujienos

Rheine miestas investuoja į vaikų ir jaunimo judumą

Foto (v.l.n.r.): Raimund Gausmann, Beigeordneter, Wiebke Gehrke, Fachbereichsleiterin, Elke Angerhausen und Sandra Jürriens, Schulverwaltung,

Rheine. 2023/24 mokslo metai jau prasideda ir atneš teigiamų pokyčių mokinių judumo srityje: “Ateinančiais mokslo metais visi mokiniai, kurie turi teisę gauti mokinio kelionės išmoką, gaus “Deutschlandbilietą”, – skelbia patarėjas Raimundas Gausmannas. Tai leis jiems ne tik važiuoti į mokyklą, bet ir naudotis visu vietiniu transportu Vokietijoje. Bilietas bus pristatytas tiesiai į mokyklas 33-iąją kalendorinę savaitę ir išdalytas atitinkamiems mokiniams. Iki 2023 m. rugpjūčio 21 d. bus taikomas lengvatinis kontrolės laikotarpis, kurio metu mokiniai galės naudotis vietiniu transportu ir vykti į mokyklą ir iš jos be bilieto.

Visiems mokiniams, iki šiol negavusiems bilieto, ateityje bus sudaryta galimybė įsigyti vadinamąjį Schokoticket. Schokoticket – tai įprastas Deutschlandbilietas, kurį galima įsigyti už 29,00 euro. “Norime sudaryti sąlygas moksleiviams būti ekologiškiems ir tvariai mobiliems”, – aiškina Mokyklų, socialinių reikalų, migracijos ir integracijos departamento vadovė Wiebke Gehrke. Tikimasi, kad iki 2023 10 01 vadinamąjį Schokoticket bus galima įsigyti Rheine.

Tokiu būdu Rheine miestas investuoja apie 200 000 eurų, kuriuos bus galima sutaupyti naudojant “Deutschlandticket” mokiniams, turintiems teisę į kelionės į mokyklą išlaidų kompensavimą. “Stiprus vaikams ir jaunimui palankaus miesto Rheineženklas”, – apibendrina Raimundas Gausmannas.

Kontaktai pasiteiravimui: tel. 05971 939-285 arba 939-168, el. paštas: