Naujienos

Daugiau vaistų Ukrainos partneriams

Die Medikamente, die für die von den Bürgern von Rheine gesammelten Gelder gekauft wurden, wurden den Ukrainern übergeben. Eine zweite Charge von Medikamenten wird vorbereitet.

15 000 eurų, kuriuos Reino partnerystės asociacija skyrė Ivano-Frankivsko ir Lucko ligoninėms.

RHEINE/TRAKAI. Reino miestų susigiminiavusių miestų asociacija dabar skyrė dar 15 000 eurų Lietuvos miestui dvyniui Trakams vaistams ir medicinos reikmenims įsigyti. Taigi Trakų administracija remia Ukrainos miestus dvynius Ivano-Frankivską ir Lučką. Pagalbos reikmenys jau nugabenti į dviejų Ukrainos miestų ligonines. Pagalbos Ukrainai kampanija, pradėta su šūkiu “Draugai padeda draugams”, iki šiol sulaukė didelio Reino visuomenės palaikymo. Reino krašto gyventojai per Lietuvos miestą dvynį ir kitus partnerius jau paaukojo 41 000 eurų Ivano-Frankivsko ir Lucko ligoninėms paremti.

“Ilgamečiai tarptautiniai Trakų partneriai Vokietijoje – Reino gyventojai – partnerystės asociacijos iniciatyva surinko 15 000 eurų ir pervedė juos Trakų rajono savivaldybei. Jau antrą kartą už Reino gyventojų surinktą paramą bus nupirkti vaistai, kurie bus siunčiami į Lučkos ir Ivano-Frankivsko karines ligonines”, – rašoma naujausiame Trakų savivaldybės pranešime spaudai.

Šie du Ukrainos miestai, kuriuos jau keturis mėnesius niokoja žiaurus karas, yra Trakų ir Reino tarptautinio bendradarbiavimo partneriai, sakoma pranešime. Akcijos “Draugai padeda draugams” metu Reino gyventojai ištiesė pagalbos ranką. Prieš kurį laiką Reino gyventojai surinko 15 000 eurų, už kuriuos Lietuvoje buvo nupirkti vaistai ir medicininės priemonės, kurie savivaldybės pastangomis pasiekė du miestus dvynius Ukrainoje, rašoma miesto pranešime spaudai. Tuo tarpu Reino dvynių asociacija toliau rinko, tęsė akciją ir dabar vėl skyrė 15 000 eurų naujos paramos Ukrainai, tęsiama administracijos informacija Trakų gyventojams.

Trakų ligoninei buvo patikėta nupirkti reikalingų vaistų ir kitų reikmenų, reikalingų gautai paramai. Lenkijos miestai-dvyniai padėjo lietuviams pervežti krovinius per sieną.

“Dėkojame savo giminingam miestui Reinui, asociacijai ir gyventojams už tokią didelę pagalbą Ukrainai. Vertiname tai kaip didelę pagarbą mūsų miestui”, – sako Trakų meras Andrius Šatevičius.

Reino miestų partnerystės asociacija, gavusi papildomų aukų, netrukus padės Trakų miestui prižiūrėti daugybę čia gyvenančių ukrainiečių pabėgėlių vaikų.