Naujienos

“Caritas Rheine” kreipimasis dėl aukų

Parama kenčiantiems Ukrainos žmonėms

Rheine. cpr. Ukrainos žmonių sunkumai ir kančios dėl karo yra neišmatuojami. Diena iš dienos mus pasiekia žiaurūs mirties, sunaikinimo ir bėgančių žmonių vaizdai. Kaip ir daugelis kitų pagalbos organizacijų, “Caritas Rheine” remia pabėgėlių priėmimą ir pagalbą jiems Reine. Kartu ji nori parodyti solidarumą su Ukrainos žmonėmis ir ragina aukoti humanitarinei pagalbai vietoje.

“Caritas Rheine” yra prisijungusi prie Rheine Town Twinning Association tinklo, vykdydama įvairią veiklą vaikų ir jaunimo gerovės, neįgaliųjų ir pagyvenusių žmonių priežiūros srityse. Remdamasi šūkiu “Draugai padeda draugams”, Reino miesto draugijų asociacija įsteigė aukų sąskaitą, skirtą padėti žmonėms Ukrainoje. Konkrečiai parama skiriama Lietuvos miestui dvyniui Trakams, kuris yra susigiminiavęs su Ukrainos miestais Lužku ir Ivano-Frankivsku. Šiems miestams, esantiems apie 400 km į vakarus nuo Kijevo, turi būti suteikta pagalba. “Esame įsitikinę, kad čia galime suteikti labai tikslingą ir veiksmingą pagalbą”, – sako Reino miesto draugijos pirmininkas Reineris Wellmannas. Su pirmosiomis aukomis į miestus jau buvo galima atvežti medicininės pagalbos partiją.

Visi, norintys išreikšti solidarumą ir paremti kenčiančius žmones Ukrainoje, gali paaukoti į šią sąskaitą: DE65 4035 0005 0000 0642 53, Stadtsparkasse Rheine, raktažodis: “Spendenaktion Ukraine”, sąskaitos turėtojas: Städtepartnerschaftsverein Rheine.

Paprašius bus išduodami aukų kvitai. Dvynių asociacija, suderinusi su Trakų miesto administracija, pateiks ataskaitą apie dovanotų lėšų panaudojimą. Daugiau informacijos apie miestų partnerystę rasite svetainėje friendsineurope.com.