Naujienos

Rožių šventė su dviratininkų grupe iš Reino

78 puslapiai su daug informacijos, datų ir naudingų patarimų: Išleistas Bernburgo miesto turizmo vadovas 2022/23. Brošiūroje taip pat pateikiamas šeimininkų katalogas ir miesto žemėlapis. Knygelę taip pat galima atsisiųsti iš Bernburgo miesto tinklalapio.

Žvilgsnis į renginių kalendorių rodo, kad antrajame ketvirtyje renginių vėl padaugės. Pavyzdžiui, balandžio 10 d. Kurhauze vyks iškilmingas specialiosios parodos “Vištų žvaigždės” atidarymas. Paroda iki vasaros veiks Bernburgo Kunsthalėje.

Balandžio 30 d. ir gegužės 1 d. vyksta 126-oji irklavimo regata Zalės upe ir Bernburgo viduramžių turgus pilies kieme. Birželio 2-5 d. miesto centre vyks tradicinė Rožių šventė. Tikimasi sulaukti ir dviratininkų grupės iš giminingo Reino miesto.

Bernburgo miestelio jubiliejinė data šiuo metu įgauna ypatingą reikšmę: Prieš 300 metų Plötzkau gydytojas Johannas Theodoras Elleris (vėliau Berlyno Charité direktorius) Anhalto-Bernburgo mieste įvedė “skiepijimą nuo raupų” – pirminį apsauginės vakcinacijos etapą. Valstybė yra kovos su raupais pradininkė.

Šaltinis:
www.bernburg.de/media/artikel/1011935-tourismusfuehrer-2022-2023-fuer-bernburg/tourismusfuehrer_2022-23.pdf